IMG eueffr

Redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń EMS

Chcesz zredukować tkankę tłuszczową i zastanawiasz się, w jaki sposób zrobić to najefektywniej i z korzyścią dla całego organizmu? Zapraszamy Cię do naszego studia w Raciborzu, w którym możesz skorzystać z treningu na urządzeniu Miha Bodytec – przyrządzie wykorzystującym impulsy elektryczne emitowane do mięśni. Taki rodzaj stymulacji sprzyja budowie muskulatury, wzmacnianiu sylwetki, a także redukcji tkanki tłuszczowej.

Jeśli zależy Ci na schudnięciu, ale nie chcesz spędzać wielu godzin na morderczych treningach lub stan zdrowia nie pozwala Ci na wykonywanie forsownych ćwiczeń, to ten rodzaj treningu sprawdzi się u Ciebie. Podczas 20-minutowej serii ćwiczeń zrelaksujesz się, odprężysz, a jednocześnie pobudzisz swoje mięśnie do wytężonej pracy, której efektem będzie utrata zbędnej tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy do naszego studia każdego, kto szuka treningów umożliwiających szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób z Raciborza, Rybnika i Wodzisławia Śląskiego. Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji – chętnie wyjaśnimy szczegóły działania urządzeń i przebiegu ćwiczeń.