IMG eueffr
perfect secret ems grafika glowna

Studio EMS – miejsce, gdzie zadbasz o swoją sylwetkę

BEZPIECZEŃSTWOTrenerzy w naszym studio posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje i licencje, dlatego gwarantujemy bezpieczny i fachowy trening. Udzielimy Ci wszelkich wskazówek, by był bezpieczny i efektywny oraz odpowiemy na wszelkie pytania, jakie będziesz chciał zadać.

U nas możesz być pewny, że bezpieczeństwo klienta jest zawsze na pierwszym miejscu!!!

KOMFORTPodczas treningu jesteśmy tylko dla Ciebie, całe studio jest do Twojej dyspozycji. Możesz w pełni się zrelaksować i odprężyć psychicznie. W przeciwieństwie do tłocznych siłowni, w naszym studio EMS masz zapewnioną kameralną atmosferę podczas ćwiczeń i możesz być pewien, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał.

ODDANIEJesteśmy tu dla Ciebie. Służymy pomocą podczas trwania treningu, objaśnimy każdy krok i zadbamy o to, byś wykonywał ćwiczenia prawidłowo. Całą godzinę poświęcamy właśnie Tobie.

ATMOSFERACałe spotkanie przebiega w miłej atmosferze, gwarantujemy, że poczujesz się u nas jak w domu. Dbamy o przyjemny wystrój, który sprzyja relaksowi i sprawia, że czas trwania ćwiczeń jest prawdziwą przyjemnością. W naszym studiu poczujesz się komfortowo, przyjemna atmosfera i spokój podczas treningu sprzyjają skupieniu i lepszej koncentracji.

W naszym studio poczujesz się komfortowo, przyjemna atmosfera i spokój podczas treningu sprzyjają skupieniu i lepszej koncentracji.