perfect secret ems grafika glowna

Wystarczy 20 min regularnego treningu, aby pozbyć się niechcianych kilogramów, wysmuklić sylwetkę i ujędrnić ciało.

Jak działa trening EMS


W trakcie treningu EMS wykonuje się ćwiczenia statyczne lub dynamiczne. Przez elektrody kamizelki płyną impulsy elektryczne, które pobudzają wszystkie grupy mięśni ciała oraz pozwalają na bardzo duży wzrost intensywności ćwiczeń w porównaniu do zwykłego treningu.

Jakie cele można osiągnąć


Redukcja tkanki tłuszczowej, budowa muskulatury lub ujędrnienie tkanki łącznej. Można uruchomić mięśnie, których nie jesteśmy w stanie pobudzić żadnym innym treningiem. Pobudzenie przemiany materii, podniesienie ogólnej sprawności. Dzięki temu treningowi można wyrównać różnice w muskulaturze i złagodzić bóle pleców i inne. Trening z urządzeniem Miha Bodytec pozwala rozładować energię, daje dużo przyjemności i pozwala poczuć ciało. A na koniec czujesz się po prostu dobrze w swojej skórze.

Co daje regularny trening EMS


Szybkie budowanie masy mięśniowej poprzez trening całego ciała przy niewielkim nakładzie czasu. Spadek wagi i redukcję tkanki tłuszczowej oraz korzystny wpływ na przemianę materii. Stabilizację mięśni tułowia i złagodzenie bólu pleców. Trening poprawia postawę i ogólne samopoczucie. Wspomaga trening miednicy przy nietrzymaniu moczu i przy regeneracji organizmu po ciąży. Daje wzrost wytrzymałości, a dzięki temu więcej energii.

20-minutowy trening EMS trenuje równocześnie wszystkie grupy mięśni – ok. 90% całego aparatu mięśniowego.